Vi som arbetar på Söders

Presentation av personalen per ort.

Oskarshamn

Mats Söder
Mats Söder

VD
Tel:0491-13065
Fax:0491-12409
Mob:070-637 99 95
mats.soder@soders.eu

Anna Hansson
Anna Hansson

Administration
Tel:0491-13065
Fax:0491-12409
anna@soders.eu

Karin Bjärle
Karin Bjärle

Administration
Tel:0491-13065
Fax:0491-12409
karin@soders.eu

Ola Hydén
Ola Hydén

Försäljning
Tel:0491-13065
Fax:0491-12409
Mob:070-190 98 96
ola@soders.eu

Henrik Syrén
Henrik Syrén

Försäljning
Tel:0491-13065
Fax:0491-12409
Mob:070-343 38 50
henrik@soders.eu

 

Stefan Karlsson
Stefan Karlsson

Innesälj/Butik
Tel:0491-13065
Fax:0491-12409
Mob:070-2180699
stefan@soders.eu

 

Kenth Andersson
Kenth Andersson

Butik/Lager
Tel:0491-13065
Fax:0491-12409
Mob:076-677 85 80
kenth@soders.eu

Tommy Sjöberg
Tommy Sjöberg

Servicetekniker
Tel:0491-13065
Fax:0491-12409
Mob:070-693 74 50
tommy@soders.eu

Paul Playoust
Paul Playoust

Servicetekniker
Tel:0491-13065
Fax:0491-12409
paul@soders.eu

 

Kalmar

Anders Jacobi
Anders Jacobi

Platschef
Tel:0480-25009
Fax:0480-28280
Mob:070-399 03 22
anders@soders.eu

Mika Ronkainen
Mika Ronkainen

Lager/Logistik/Innesälj
Tel:0480-25009
Fax:0480-28280
Mob:070-2344284
mika@soders.eu

Roberth Engdahl
Roberth Engdahl

Butiksansvarig
Tel:0480-25009
Fax:0480-28280
Mob:076-6775190
roberth@soders.eu

Peter
Peter "Peppe" Brewitz

Servicetekniker
Tel:0480-25009
Fax:0480-28280
Mob:070-603 89 56
peter@soders.eu

Per Andersson
Per Andersson

Servicetekniker
Tel:0480-25009
Fax:0480-28280
Mob:070-1919522
per@soders.eu

 

Eric Vikefors
Eric Vikefors

Servicetekniker
Tel:0480-25009
Fax:0480-28280
Mob:070-228 44 54
eric@soders.eu

 

 

Joel Granberg
Joel Granberg

Godsmottagning
Tel:0480-25009
Fax:0480-28280

Karlskrona

Mathias Roos
Mathias Roos

Försäljning
Tel:0455-360730
Fax:0455-21702
Mob:0720-50 97 05
mathias@soders.eu

Anders Ungfors
Anders Ungfors

Produktionstekniker
Tel:0455-360730
Fax:0455-21702
Mob: 070-343 02 71
anders.ungfors@soders.eu

 

Copyright © 2016 Söders Maskinservice AB. Alla rättigheter förbehålles.