Kontaktuppgifter

Medarbetare Söders Maskinservice

Medarbetare | Oskarshamn

ANNA HANSSON
Administration

anna@soders.eu
Tel vx: 0491-130 65

Karin Bjärle
Administration

karin@soders.eu
Tel vx: 0491-130 65

OLA HYDÉN
Försäljning

ola@soders.eu
Tel vx: 0491-130 65
Direkt: 070-190 98 96

HENRIK SYRÉN
Försäljning

henrik@soders.eu
Tel vx: 0491-130 65
Direkt: 070-343 38 50

Stefan Karlsson
Innesälj/Butik

stefan@soders.eu
Tel vx: 0491-130 65
Direkt: 070-218 06 99

Kenth Andersson
Butik/Lager

kenth@soders.eu
Tel vx: 0491-130 65
Direkt: 076-677 85 80

Mats Blomqvist
Godsmottagning

Tel vx: 0491-130 65

Tommy Sjöberg
Servicetekniker

tommy@soders.eu
Tel vx: 0491-130 65
Direkt: 070-693 74 50

Paul Playoust
Servicetekniker

paul@soders.eu
Tel vx: 0491-130 65
Direkt: 070-673 84 24

Anders Lind
Servicetekniker

anders.lind@soders.eu
Tel vx: 0491-130 65
Direkt: 070-190 71 31

Peter Johansson
Servicetekniker

peter.johansson@soders.eu
Tel vx: 0491-130 65
Direkt: 070-334 41 91

MATS SÖDER
CEO

mats.soder@soders.eu
Tel vx: 0491-130 65
Direkt: 070-637 99 95

Medarbetare | Kalmar

Anders Jacobi
Platschef

anders@soders.eu
Tel vx: 0480-250 09
Fax: 0480-282 80
Direkt: 070-399 03 22

MIKA RONKAINEN
Försäljning

mika@soders.eu
Tel vx: 0480-250 09
Direkt: 070-234 42 84

Roberth Engdahl
Butiksansvarig

roberth@soders.eu
Tel vx: 0480-250 09
Fax: 0480-282 80
Direkt: 076-677 51 90

Victoria Jacobi
Innesälj/Butik

victoria@soders.eu
Tel vx: 0480-250 09
Fax: 0480-282 80
Direkt: 070-603 89 56

Eric VIkefors
Servicetekniker

eric@soders.eu
Tel vx: 0480-250 09
Fax: 0480-282 80
Direkt: 070-228 44 54

Tobias Eriksson
Servicetekniker

tobias.eriksson@soders.eu
Tel vx: 0480-250 09
Fax: 0480-282 80
Direkt: 070-191 95 22

Johan Larsson
Servicetekniker

johan@soders.eu
Tel vx: 0480-250 09
Fax: 0480-282 80
Direkt: 070-549 23 60

Joel Granberg
Godsmottagning

Tel vx: 0480-250 09
Fax: 0480-282 80

Besöksadresser butiker Söders Maskinservice

Oskarshamn

Söders Maskinservice AB
Oskarshamn

Formaregatan 2
572 36 Oskarshamn

Tel: 0491-130 65
Fax: 0491-124 09

Kalmar

Söders Maskinservice AB
Kalmar

Trångsundsv. 2
392 39 Kalmar

Tel: 0480-250 09
Fax: 0480-282 80

Skicka ett meddelande

    Frequently Asked Questions

    Här hittar du svar på vanliga frågor.

    Inköpsorder eller offertförfrågan?

    Skicka ett mail till order@soders.eu för inköpsorder eller offertförfrågan.

    Orderbekräftelser och leveransbesked?

    Skicka ett mail till logistics@soders.eu för orderbekräftelser och leveransbesked.

    Vid frågor eller beställning av rep- och underhåll?

    Skicka ett mail till service@soders.eu vid frågor eller beställning av rep- och underhåll.

    Allmänna frågor?

    Vid allmänna frågor skicka ett mail till info@soders.eu, vi ser fram emot er kontakt.

    Var finns ni?

    Söders Maskinservice har butiker i Kalmar och Oskarshamn. Vi arbetar över hela världen. 

    Europeiska Unionen